Zaterdag 25 december: Kerst !

Lezen: Johannes 1:1-14
In het Woord was leven en het leven was het licht voor de mensen.
………………………………………………………………………………………….Johannes 1:4

‘Het licht schijnt in de duisternis’. Als je die woorden uit Johannes leest, lijkt de timing van het kerstfeest niet geheel toevallig gekozen. Het is vandaag 25 december en één van de kortste dagen van het jaar. Buiten is het donker en overal ontsteken mensen het licht. Omdat ze zeker vandaag niet in het donker willen zitten. Licht, we verlangen ernaar en hebben het nodig.
Johannes geeft het licht nog een extra dimensie. In het licht van Kerst, de komst van Christus, zo schetst Johannes, is ook het leven zelf gekomen. Het licht voor de mensen is het leven voor de mensen. Licht en leven. In de paarskaars zien we beide iedere zondag ontstoken. De komst van Christus is meer dan alleen de flonkering van een kaars in de kerstnacht: het betekent de komst van het leven zelf.

Uit: Adventskalender 2021

Agenda

15 mrt
10:00 Morgendienst – Ds. M.P. Vis
15 mrt
18:00 Jeugddienst in de Biesboschkerk m.m.v. LYF – Dhr. Joas Romijn
17 mrt
20:00 Bijeenkomst gebedskring
Een zaal van de Maranathakerk
22 mrt
10:00 School- en kerkdienst – Ds. M.P. Vis
22 mrt
17:00 School- en kerkdienst – Ds. G.R.G. van der Neut
29 mrt
10:00 Morgendienst – Ds. N.J. Dekker

Het College van Kerkrentmeesters van de Gereformeerde Kerk Maranatha te Werkendam is aangemerkt als een ANBI-instelling.

Het College van Diakenen van de Gereformeerde Kerk Maranatha te Werkendam is aangemerkt als een ANBI-instelling.